Szanowni Klienci!
Informujemy, że nasz sklep jest w tej chwili w fazie testów i zatowarowania. Niektóre funkcjonalności mogą jeszcze nie działać. Jeżeli jesteście zainteresowani produktami z naszej oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Sklep będzie w pełni dostępny z dniem 01.10.2016r.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
502 367 911 pn - pt 9:00 - 17:00
Twoje konto Zaloguj się | Zarejestruj się
  Katalog » Współpraca
Kategorie
  » KUCHNIA I ZMYWALNIA
  » SALA KONSUMPCYJNA
  » SANITARIATY
  » ZAPLECZE TECHNICZNE
  » KUCHNIA
  » BAR
  » ZMYWALNIA
  » CHŁODNIA
  » URZĄDZENIA DODATKOWE
  » KUCHNIA
  » SALA KONSUMPCYJNA
Współpraca
Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą skontaktuj się z nami. Jeżeli jesteś producentem lub importerem urządzeń, galanterii lub chemii gastronomicznej skontaktuj się z nami pod adresem dostawcy@gastro-doradcy.pl i prześlij nam swoją ofertę.

Jeżeli prowadzisz serwis urządzeń gastronomicznych i chcesz podjąć współpracę jako nasz podwykonawca napisz do nas na serwis@gastro-doradcy.pl. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami serwisującymi sprzęt z całej Polski.

Jeżeli chcesz u nas pracować, prześlij nam swoje CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres praca@gastro-doradcy.pl. Nie zapomnij dodać klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych tak, byśmy mogli się do Ciebie odezwać zgodnie z prawem.

Jeżeli masz inny nietypowy pomysł na współpracę z nami, napisz do nas na kontakt@gastro-doradcy.pl lub zadzwoń. Doceniamy innowacyjne podejście w gastronomii. Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz, grafikami komputerowymi, agencjami pośrednictwa pracy (pomagamy naszym Klientom skutecznie rekrutować personel). Jeżeli uważasz, że możemy ze sobą współpracować, po prostu do nas napisz na kontakt@gastro-doradcy.pl i przedstaw swoją propozycję.
Powrót