Szanowni Klienci!
Informujemy, że nasz sklep jest w tej chwili w fazie testów i zatowarowania. Niektóre funkcjonalności mogą jeszcze nie działać. Jeżeli jesteście zainteresowani produktami z naszej oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Sklep będzie w pełni dostępny z dniem 01.10.2016r.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
502 367 911 pn - pt 9:00 - 17:00
Twoje konto Zaloguj się | Zarejestruj się
  Katalog » Oferta
Kategorie
  » KUCHNIA I ZMYWALNIA
  » SALA KONSUMPCYJNA
  » SANITARIATY
  » ZAPLECZE TECHNICZNE
  » KUCHNIA
  » BAR
  » ZMYWALNIA
  » CHŁODNIA
  » URZĄDZENIA DODATKOWE
  » KUCHNIA
  » SALA KONSUMPCYJNA
Oferta
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze obiektów gastronomicznych i hotelowych. Doradzamy na każdym etapie inwestycji - zarówno nowym jak i funkcjonującym już obiektom. Oceniamy i tworzymy biznesplany i plany finansowe, przeprowadzamy audyty funkcjonujących obiektów, przeprowadzamy szkolenia personelu i kadry zarządzającej, pomagamy w doborze sprzętu i środków chemicznych i dostawców. Pomagamy negocjować umowy handlowe z dostawcami.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości środki chemiczne niezbędne w codziennej pracy w gastronomii i hotelarstwie takie jak płyny do zmywania na bazie chloru lub aktywnego tlenu, płyny nabłyszczające, odkamieniacze i środki do pielęgnacji mebli ze stali nierdzewnej.

Oferujemy również urządzenia gastronomiczne wiodących producentów takich jak Asber, Classeq, Fagor, RM Gastro, Winterhalter, Venix i innych wiodących producentów sprzętu gastronomicznego.
W naszej ofercie znajdziesz zmywarki gastronomiczne, wyparzarki, zmywarki kapturowe i podblatowe, piece konwekcyjno - parowe, kuchnie gazowe i elektryczne, taborety gazowe, patelnie elektryczne i sprzęt chłodniczy taki jak szafy chłodnicze, stoły chłodnicze, szybkoschładzarki, zamrażarki, itp.

Ponadto w naszym sklepie znajdziesz meble technologiczne i galanterię kuchenną oraz barową, szkło i najwyższej jakości zastawy stołowe. Posiadamy w ofercie blendery barmańskie, miksery, stoły barowe, urządzenia do filtracji wody oraz drobne wyposażenie takie jak szklanki, kieliszki, zastawy stołowe, sztućce i przybory barmańskie.

Uzupełnieniem oferty są dokumentacje technologiczne takie jak księgi HACCP, GHP, karty stanowiskowe i inne dokumenty niezbędne do prowadzenia nowoczesnej gastronomii.
Powrót